Рейдери-невдахи – у Києві спроба захоплення бізнес-центру закінчилась провалом (ФОТО)

26.04.2019 15:09

26 квітня у столиці поблизу одного з бізнес-центрів почала збиратись група молодиків з незрозумілими намірами. Усього до будівлі прийшло близько 40-ка чоловіків віком від 20-ти до 30-ти років. На місце події також прибули правозахисники "Стоп корупції" для забезпечення громадського порядку та здійснення фото- й відеофіксації. Стопкорівців запросили працівники та власники приміщень центру. Подробиці повідомив активіст Костянтин Варшавський.

Він розповів, що на зустріч до молодиків з бізнес-центру вийшли спеціально найняті охоронці. Крім того, задля запобігання конфлікту були викликані працівники поліції та підрозділ спеціальних операцій.

За словами працівників бізнес-центру, сьогодні вранці їм зателефонували з попередженням і сказали готуватись до приходу провокаторів, саме тому вони звернулись за допомогою до "Стоп корупції".

Завдяки присутності активістів, охорони та представників правоохоронних органів конфлікту вдалось уникнути.

Нагадаємо, це не перша спроба захопити бізнес-центр. 17 квітня група невідомих молодиків встановила металеві конструкції на прохідній і не пускала співробітників на робочі місця. Згодом частину людей почали пропускати за списками. При цьому захопники на уточнюючі запитання журналістів казали, що представляють охоронну фірму з назвою "Служба безпеки".

Журналісти "СтопКору" з'ясували, що за рейдерським захопленням стоїть колишній голова "Нацкомфінпослуг" Андрій Волков. Подробиці про це читайте в матеріалі: "У центрі Києва невідомі захопили бізнес-центр: за рейдерством стоять люди олігарха Фукса".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини