Рейдери блокують спроби повернути захоплене майно «Херсонбуду»

06.03.2019 14:05

Битва за захоплене майно «Херсонбуду» триває. Наразі шляхом маніпуляцій з боку держреєстратора створена ситуація, коли не поновлено частку «Паритету» та не виконано наказ Мін’юста, яким було скасовано попередні записи. При цьому рейдери затягують судовий процес, подаючи численні фіктивні позови.

Та найцікавіше, що вже після рішення Верховного суду рейдери здійснили ще одну спробу так би мовити «заховати» майно. 21 лютого директор «Продсервісу» Олександр Холін, не маючи на це права за Статутом, подарував частку майна у 700 тис. грн двом людям – Борисенко та Лободі. Причому сума подарунку вдвічі перевищила наявну частку і становила 1 млн 400 тис. грн. Дивна математика!

Представник директора «КПД-5С» Лілія Сандик звернулася до відділу реєстрації для виправлення помилок та актуалізації змін за рішенням суду. Та виявилось, що реєстр підприємства заблоковано… реєстратором зі Скадовська.

«Державний реєстратор Федчишин в місті Скадовську, до якого зверталися незаконні керівники, відкрив реєстр і не вчиняє жодних дій, з цим ми уже стикалися, це робиться для того, щоб неможливо було внести зміни до реєстру», - наголошує адвокат Сергій Миловський.

«СтопКор» зателефонував пану Федчишину і хотів отримати коментар, утім за дивним збігом саме цього дня на робочому місці його не було – відпросився.

Нагадаємо, злочини щодо майна відомого херсонського підприємства тривають впродовж декількох років і, на думку постраждалої сторони, здійснюються під впливом екс-мера міста Володимира Сальдо.

Щоб розібратися в скандальній ситуації, стопкорівці подали відповідне звернення до Міністерства юстиції. Пильнуйте за розвитком подій у цій резонансній справі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини