Реву вигнали з прямого ефіру телеканалу

24.09.2020 22:00

Ексміністра соціальної політики України Андрія Реву вигнали з прямого ефіру телеканалу "ZIK" через суперечку у студії. Ведучий зазначив, що у студії не говорять про Роттердам+, і вказав, що наступного разу вимкне мікрофон.

Reva
Фото: znaj.ua

Колишній народний депутат Юрій Левченко відповідав на питання про те, чи можна притягнути попередню владу до відповідальності за "здачу Криму", передає "APnews".

"Гіпотетично можна, треба розслідувати це питання, треба доводити. Гіпотетично можна, але я дуже часто повторюю, в контексті тих, хто був при владі, уряди Турчинова, Гройсмана, Яценюка, Петра Олексійовича Порошенка і так далі, є набагато простіші справи, за якими їх можна притягнути до відповідальності. Є маса корупційних справ, по яким дуже легко при бажанні, при політичній волі їх можна притягнути до відповідальності. Той самий Роттердам+, по якому нещодавно, замість того, щоб притягнути до відповідальності, СБУ зробила експертизу і сказала, що не було ніяких збитків", - сказав він.

Рева назвав слова Левченка брехнею та почав нагадувати, що справу закрили.

"Є рішення Вищого антикорупційного суду, справа з Роттердам+ закрита. Для чого брехати", - заявив він.

Ведучий зазначив, що у студії не говорять про Роттердам+, і вказав, що наступного разу вимкне мікрофон, на що Рева відповів: "Вимикайте", та продовжив розповідати про брехню щодо вказаної справи. В кінці ведучий закликав Реву та Левченка піти за куліси, щоб там поговорити про Роттердам+.

"Та йдіть за кулісами розбирайтесь з паном Левченком зі своїм Гройсманом та Роттердамом+", - підкреслив ведучий.

Після цього Рева вийшов зі студії.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, син міського голови Харкова Геннадія Кернеса очолив партійний список політсили свого батька на виборах до облради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини