Рецепти боротьби з корупцією, вікторина і призи для всіх: “СтопКор” фестивалить на “ДумкоFest”

23.09.2018 14:28

Вікторини, призи та спілкування з однодумцями й активістами-початківцями. ГО «Стоп корупції» бере участь у фестивалі антикорупції «ДумкоFest». Фестиваль відбувається за підтримки Національного антикорупційного бюро України, Антикорупційної ініціативи Європейського союзу і Програми розвитку ООН. 

Журналісти ГО «Стоп корупції» розповідають відвідувачам фестивалю про «розслідувальну журналістику прямої дії», яка лежить в основі створення спеціальної щотижневої програми антикорупційних журналістських розслідувань на «5 каналі».

«Журналістика прямої дії» не лише викриває корупційні схеми у країні, а й допомагає усунути їх і притягнути корумпованих посадовців до відповідальності. Правозахисники ГО «Стоп корупції» представляють свій досвід адвокації проти корупційних схем у різноманітних галузях, у сфері видобутку піску, лісового господарства, землекористування, незаконного будівництва і рейдерства.

Активісти проекту у рамках заходу проводять вікторину для відвідувачів фестивалю. Уже є перші переможці, які дали правильні відповіді на запитання в анкеті та отримали у подарунок стильну футболку з символікою «Стоп корупції» та блокноти для записів ідей і планів боротьби з корупцією.

Час проведення фестивалю: з 11:00 до 19:00 23 вересня. Орієнтовний час проведення вікторини – 13:00. Шукайте у парку Тараса Шевченка на Алеї громадських організацій білий намет з символікою ГО «Стоп корупції»!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини