Ресторатори під Кабміном заявили, що літні майданчики не рятують їхній бізнес (відео)

02.06.2020 16:44

Літні майданчики та онлайн-замовлення дають лише 20% виторгу у порівнянні з періодом до карантину. Про це у коментарі «СтопКору» заявив голова Асоціації рестораторів України Сергій Трахачов під час акції рестораторів під Кабміном, що відбулась 2 червня.

«Розпочинаючи із 17 березня наша галузь не працює в нормальному режимі. Половина ресторанів не працюють взагалі, а інша половина працює на доставку і вже тиждень працюють на літніх майданчиках. Проте показники говорять про те, що виторг ресторанів складає у більшості до 20 відсотків від того, що було до карантину. Це призвело до повального безробіття. За нашими підрахунками, до карантину у нашій галузі працювали десь мільйон людей. Для нас дуже важливо почати працювати в залах-ресторанах», – наголосив він.

За словами власниці ресторану Ганни Федорець, усе, що запропонувала держава для порятунку бізнесу рестораторів – це дешеві кредити.

«Ми вже були у головного санітарного лікаря Ляшка, ми вдячні за те, що влада нас вчасно закрила і за те, що у нас невелика кількість захворювань в країні. Але ми вважаємо, що нас потрібно вміти вчасно відкрити або допомогти мораторіями чи фінансово. Те, що зараз нам пропонують — це лише дешеві кредити. Нас це не влаштовує. Тому ми просимо дати можливість нам працювати та годувати свої родини. Ми сподіваємося, що на завтрашньому засіданні Кабінету Міністрів буде розглянуто наше питання і нам дозволять хоча б працювати (не кажучи про допомогу)», – зазначила вона.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини