Республіканська партія масово втрачає виборців після штурму Капітолію – The Hill

28.01.2021 04:52

Про це повідомляє в середу американське видання The Hill із посиланням на офіційні дані, що надходять з окремих штатів США, передає Укрінформ.

«Понад 30 тисяч виборців, які були зареєстровані як члени Республіканської партії, змінили свою партійну реєстрацію – через кілька тижнів після того, як натовп прихильників Трампа атакував Капітолій»,- зазначається в публікації.

Як нагадує видання, це призвело до оголошення імпічменту попередньому президенту-республіканцю Дональду Трампу зі звинуваченнями в підбурюванні до заколоту.

Масова хвиля «дезертирства» усередині Республіканської партії в такій кількості стала безпрецедентним результатом, що може спричинити великі проблеми для політичної сили. Республіканці й так зазнали поразки після того, як втратили і Білий дім, і більшість у Сенаті на останніх виборах.

Водночас зазначається, що показник 30 тисяч може бути вершиною айсбергу, оскільки лише кілька штатів у США щотижня публікують статистику про реєстрацію виборців.

Як повідомлялося раніше, зміна політичних уподобань серед виборців обох партій у США не є чимось нечуваним. Однак офіційні дані свідчать, що за перші тижні нинішнього року набагато більше республіканців змінили реєстрацію виборців, ніж демократи.

Фото: AP Photo/Ross D. Franklin

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини