“Респект” – користувачі соцмереж висловили захоплення водієм маршрутки, який врятував життя чоловікові

17.04.2019 09:28

У Дніпрі водій маршрутного мікроавтобуса №77 фаткично врятував життя молодому хлопцеві, який ходив дорогою в надії, що його зіб’є машина. Про це повідомляє “Обозреватель”.

Фото: фейсбук Світлана Филяшина

Про цей випадок розповіла пасажирка маршрутки Світлана Філяшина. "Ми їхали в автобусі з номером АЕ 0041 АА по вул. Велика Дієвська. Посеред дороги помітили чоловіка 35 років, який, йшов і плакав. Наш водій сказав тоді: "Дивно, я бачив цього хлопця, коли їхав у зворотному напрямку". Далі він зупинив маршрутку, поплескав хлопця по плечу і попросив його зайти в салон", – згадує Світлана.

Жінка не чула всю розмову між чоловіками, але запам'ятала, як молодий чоловік говорив водієві, що його життя закінчене, і у нього одна надія, що його зіб'є якась машина.

"Водій продовжив рух, попутнокажучи молодій людині підбадьорливі слова. Він запитував, чим може допомогти, а також просив не падати духом", – розповіла Світлана.

Жінка написала про цей інцидент у Facebook. Багато інтернет-користувачів оцінили вчинок водія маршрутки. "Побільше б таких людей і людських вчинків, і жити стало набагато краще. Респект", – написала Вікторія Зливна.

"Можливо, що в той самий момент він хлопцеві життя врятував", – припустила користувач з ніком Inna.

Читайте також: "У Запорізькій області люди в поліцейській формі пограбували приватний будинок (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини