Ректор ОНМедУ Запорожан: «Незалежний університет викликає заздрість і спроби його забрати в корисливі руки»

23.07.2018 12:27

Минулого тижня, під час подій навколо Одеського національного медичного університету, знімальній групі «СтопКору» стали відомі факти, які мають відношення до появи скандального наказу про звільнення ректора. Виявилось, що перевірки його діяльності з боку Міністерства охорони здоров'я стали майже постійними. Журналісти також дізналися, що у складі останньої комісії знаходяться дуже дивні особи, а сама комісія працює з порушеннями. Сам ректор вважає – це рейдерство.

«Сьогодні йде спроба рейдерського захоплення університету та університетської посади. На жаль, люди, які не є лікарями, не розуміють інтереси освітні, медичні та державні. Завжди знаходяться заробітчани, які хочуть якимось чином поповнити свій матеріальний стан за рахунок того, що йдуть на поводу у людей корумпованих, які хочуть заволодіти нашим університетом», - вважає ректор Одеського Національного медичного університету Валерій Запорожан.

Пан Запорожан пов’язує загострення ситуації, що відбувається вже рік, із наближенням виборів ректора: «Чому сьогодні я потрапив в таку ситуацію вперше, будучи авторитетним вченим і ректором, чому йде гоніння. Тому, що у мене в кінці вересня - початку жовтня вибори, і такий привабливий університет, незалежний, авторитетний у всьому світі, звичайно, викликає заздрість і спроби його якимось чином забрати в якісь корисливі руки».

Тим часом комісію, що вкотре завітала до ректорату задля перевірки, роздратував візит преси, хоча університет не заперечував. У самій же комісії виявилися люди, які жодного відношення до МОЗу не мають.

Детальніше про це дивіться в ексклюзивному сюжеті «Стоп Корупції»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини