Рекомендації Єврокомісії щодо пом’якшення обмежень не стосуються зовнішніх кордонів ЄС

13.05.2020 22:06

Про це під час віртуальної пресконференції у Брюсселі заявила єврокомісар із внутрішніх справ Йлва Йоганссон, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Поки немає рекомендацій щодо зовнішніх кордонів. Ми маємо рухатися крок за кроком, коли країни-члени почнуть відкривати рух спочатку в середині, після цього відкриватимемо кордони в межах Шенгенської зони, далі маємо просуватися до питання, як відкриватимемо зовнішні кордони. Але ми ще не досягли цього моменту», - сказала єврокомісар.

Вона відповіла на запитання від преси про реакцію Єврокомісії на намір Франції, Австрії, Німеччини та Швейцарії повністю поновити рух через власні кордони у нормальному режимі з 15 червня. «Я думаю, що це хороший крок, ... є багато країн-членів, які не вводили контролю на внутрішніх кордонах. Деякі країни-члени зараз здійснюють кроки для повернення до нормального життя, що ми вже бачили в Балтійських країнах», - додала Йоганссон.

Як уже повідомляв Укрінформ, 8 травня Єврокомісія закликала членів Шенгенської зони та асоційовані з Шенгенською зоною країни продовжити тимчасове обмеження для несуттєвих подорожей до ЄС на наступні 30 днів, до 15 червня 2020 року.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X