Рейси до Польщі з Києва скасовані – подробиці

17.06.2020 10:36

Польща у ніч на середу відновила міжнародне авіасполучення, але тільки з аеропортів на території ЄС і Європейської асоціації вільної торгівлі, тож заплановані на 17 червня рейси з Києва було скасовано. 

Фото: DT.ua

Згідно з постановою польського уряду, Польща дозволила міжнародні авіарейси з аеропортів, розташованих на території держав-членів Євросоюзу і Європейської асоціації вільної торгівлі - за винятком Великої Британії, Швеції та Португалії.

17 червня з аеропорту "Київ" були заплановані рейси авіакомпанії Wizz Air до Варшави, Кракова і Вроцлава, а також LOT - до Варшави. Всі вони скасовані - як і зворотні рейси з Польщі.

Вочевидь, рейси з України до Польщі не відбуватимуться до 30 червня - до цієї дати діє постанова польського уряду.

Зауважимо, напередодні аеропорт "Київ" прийняв перший регулярний міжнародний рейс, відновивши роботу після карантину. Літак авіакомпанії Белавіа, що виконував рейс з Мінська на Київ, успішно приземлився у аеропорту о 23:30.

Аеропорт відновив роботу після того, як у ніч на вівторок скасував усі рейси Wizz Air та інших компаній, що стало несподіванкою для авіакомпаній та пасажирів. Причиною скасування назвали невиконання містом Київ вимог карантину.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Варто додати, що в разі відновлення польотів туристи поки не зможуть літати до ЄС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини