Рейдерство Одеського порту: будівлю захопили озброєні молодики, на місці працюють правоохоронці (фото, ексклюзив)

15.06.2021 11:01

14 травня розпочалася спроба рейдерського захоплення ДП «Одеський порт». Туди прибули озброєні люди. Сьогодні на місце події приїхали правоохоронці. Про це «СтопКору» стало відомо від працівників держпідприємства.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

За попередніми даними, загарбники представляють інтереси відстороненого ексміністром Криклієм Олексія Мясковського.

Мясковський був призначений на посаду у листопаді 2019 року. 16 січня цього року колишній міністр почав перевірку госпдіяльності підприємства і відсторонив Мясковського від виконання обов'язків. Він також є кумом нещодавно призначеного на посаду заступника міністра інфраструктури відомого «схематозника» Юрія Васькова. «СтопКор» зв’язався з останнім з приводу рейдерського захоплення, проте той поки що жодної інформації не надав.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор
odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор
odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

Свого часу Олексій Мясковський був звільнений із АМПУ через економічні зловживання й корупційні скандали. Після призначення Юрія Васькова заступником міністра інфраструктури люди з його оточення почали знову претендувати на керівні посади.

Щодо ситуації, що розгорнулась в Одеському порту – наразі відомо, що Мясковський уже встиг влаштувати бійку з моряком, а на місці події перебувають озброєні представники охоронної фірми, а також правоохоронці.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

Зазначимо, нинішній міністр інфраструктури Олександр Кубраков відмінив перевірку Криклія, скасувавши тим самим підстави щодо відсторонення Мясковського. Той вочевидь силовим методом вирішив повернутись у крісло директора.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини