Реакція на публікацію: кандидатів у депутати прибрали зі складу ТВК на Сумщині

П'ятьох кандидатів у депутати Буринської територіальної виборчої комісії на Сумщині прибрали зі складу. Це сталося після розголосу в ЗМІ. Адже, як повідомляв "СтопКор", кандидати в депутати не мають права працювати у ТВК.

cvk burin vybori kandidat
ЦВК сформувала новий склад Буринської ТВК Фото: СтопКор

Центральна виборча комісія змінила склад Буринської ТВК Сумської області. З чотирнадцяти членів переобрали шістьох, серед них, п'ятеро кандидатів у депутати. Це сталося одразу після публікації матеріалу про незаконні дії ЦВК на порталі "СтопКор", заявив голова Буринського міського підрозділу ГО “Стоп корупції” Віталій Бакін.

"Завдяки розголосу у ЗМІ Центрвиборком переобрав цих кандидатів у депутати, які навряд чи працювали б об'єктивно у нашій територіальній виборчій комісії", — каже активіст.

Однак, за його словами, ЦВК все одно порушила закон. "Одним з членів ТВК від "Слуги народу" стала уповноважена особа організації партії з правом дорадчого голосу від "Радикальної партії Ляшка" Казачанська Олена Михайлівна. Хоча перед тим, як її призначити — мали б звільнити з попередньої посади. І знову порушується закон, а саме стаття 34 Виборчого кодексу, яка прямо забороняє кандидатам в депутати бути членами виборчої комісії", — підсумував Віталій Бакін.

Членів ТВК у місті Буринь на Сумщині переобрали третій раз.  Повноваження першого складу, що працював під час виборчої кампанії і встановив результати виборів, достроково припинили два дні тому. Причина – не розглянули скаргу тамтешнього кандидата Романа Шестака. Він просив перерахувати голоси. А у наступному складі ТВК з'явилися кандидати у депутати, що суперечить виборчому законодавству.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини