Разумков знову захворів на коронавірус

Спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що вдруге за рік заразився коронавірусом. До цього Разумков хворів на CОVID-19 у листопада 2020 року.

Razumkov
Спікер парламенту Дмитро Разумков Фото: Facebook

"Якщо вам раптом здавалось, що всі ці тести перед масовими заходами - це невинна формальність чи данина духу часу і насправді їх просять зробити для проформи, то я вас розчарую. Сьогодні, наприклад, такий, на перший погляд, формальний тест перед масовим заходом допоміг виявити хворого, який, сам того не знаючи, міг би заразити кілька сотень поважних гостей. Тест виявив мене. Завтра збирався брати участь у Ялтинській європейській стратегії, де мав би дискувати на тему верховенства права в Україні. На жаль, не зможу відвідати захід особисто, адже для дотримання всіх протиепідемічних вимог сьогодні здав тест на коронавірус. Він виявився позитивним. Сподіваюсь, що матиму можливість виступити online", - написав Разумков у Facebook.

Спікер ВРУ повідомив, що перебуватиме на самоізоляції та деякий час працюватиме дистанційно. Також Разумков запевнив, що почувається добре.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 11 листопада 2020 року Разумков отримав позитивний результат тесту на CОVID-19.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини