Разумков заявив, що журналістів у Раді поки не пускатимуть у ложу преси

Журналістів найближчим часом не будуть пускати в ложу преси в залі ВР.

Про це заявив сьогодні на брифінгу спікер Парламенту Дмитро Разумков, передає "Букви".

Так, зараз для журналістів відкритий тільки пресцентр Верховної Ради на третьому поверсі будівлі. При цьому обмежено доступ у ложу преси і кулуари Парламенту.

Разумков дав зрозуміти, що такий стан речей поки що не змінюватиметься.

"При всій повазі, колеги, поки це неможливо. Це робити не будемо, тому що ми повертаємося до роботи, але (доступ, – ред.) відвідувачів, частини апарату і загальний доступ для журналістів поки забезпечити не зможемо", – наголосив Разумков, відповідаючи на запитання, чи можуть пустити представників ЗМІ хоча б у ложу преси.

Він пояснив, що це пов'язано з режимом "певного карантину не тільки в будівлях на Грушевського, 5 (мова йде про будівлю ВР, – ред.), але і в інших будівлях, в яких працюють співробітники Апарату ВРУ".

Разумков не уточнив, коли саме можуть зняти обмеження для журналістів, але зауважив, що це станеться, коли країна вийде з карантину.

"Я думаю, що коли ми побачимо, що країна все ж виходить з карантинного режиму, ми повернемося до звичного і для вас, і для нас режиму роботи", – запевнив спікер ВР.

За словами Разумкова, порядок денний наступних засідань Ради ще формується, а режим роботи нардепів, швидше за все, не змінюватиметься

"І так передбачено перерву з 14:00 до 16:00. Цього часу цілком достатньо, щоб провести санітарно-епідеміологічні заходи в залі Верховної Ради України і знову повернутися до роботи", – зазначив він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини