Разумков висловив свою думку щодо подій довкола нардепа Скороход

15.11.2019 08:01

Очільник Верховної Ради зазначив, що окрім Анни Скороход, яка не проголосувала за законопроєкт про ринок землі (її голос був «проти»), ще 16 народних депутатів утримались.

Про це він сказав у ефірі програми "Право на владу" на "1+1", відповідаючи на питання співголови фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка щодо ситуації довкола Скороход та арешту її чоловіка, повідомляє "Уніан".

"Я дізнався про це як і ви, знаходячись у стінах парламенту... Мені не було відомо про ці події", - сказав Разумков. Він наголосив, що не може стверджувати щось про винуватість чи невинуватість людини. "Для цього є правоохоронні органи, суд, якщо це буде необхідно", - додав спікер.

Голова ВР зауважив, що у фракції не лише Скороход проголосувала проти законопроекту про ринок землі, а ще 16 депутатів утрималися.

"Але це трапилося з чоловіком одного з депутатів. Я не можу зараз говорити, що це якимось чином пов'язано. Тому що, наскільки мені відомо і я думаю, що я не помиляюся, по всім іншим особам, які не голосували або утрималися, проголосували "проти", ніяких таких дій не відбулося", - зауважив Разумков.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини