Разумков розповів про розпуск Ради

Спікер парламенту Дмитро Разумков не бачить підстав для дострокового припинення повноважень Верховної ради. За його словами, такої ж думки додержується і президент Володимир Зеленський. Про це Разумков сказав в інтерв'ю "Радіо свобода", передає "РБК-Україна".

Razumkov
Фото: Facebook

"Згідно діючої Конституції, діючого законодавства підстав для дострокового припинення Верховної ради немає", - сказав голова парламенту.

Разумков нагадав, що аналогічну думку нещодавно висловлював президент, який заявив, що "підстав і аспектів, які б сьогодні могли відвести під дострокове припинення повноважень Верховної ради, немає".

За його словами, інших заяв щодо цього питання з боку Зеленського він не чув. "А додаткових розмов з цього приводу з Володимиром Олександровичем у мене не було", - додав він.

Нагадаємо, 15 червня президент України Володимир Зеленський заявив, що не бачить сенсу в розпуску Верховної ради і дострокових виборах. На його думку, країні потрібна стабільність.

Також, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", на початку лютого 2021 року ідею розпуску парламенту і дострокові перевибори підтримували 63% українців, не підтримували - 30%. Відставку уряду і призначення нового Кабміну підтримували 62%, проти - 29%.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, проти Шарія порушили кримінальні справи за відмивання доходів і несплату податків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини