Відставка Разумкова: спікер ВР просить антикорупційні органи перевірити купівлю голосів за його відставку

Дмитро Разумков наказав антикорупційним органам перевірити інформацію щодо купівлі голосів за його відставку, за що, за даними ЗМІ, дають по 50-100 тис.

Разумков провів засідання погоджувальної ради дистанційно

Голова Верховної Ради звернувся до антикорупційних органів із проханням перевірити інформацію щодо купівлі голосів за його відставку. 

«Я раджу закінчувати розганяти історії та вішати ярлики, хто на яких олігархів працює. Тому що може вийти так, що хтось вийде сам на себе. Це погана історія. Точно не додає ні парламенту, ні суспільству  позитивного іміджу», — сказав Разумков. 

Голова ВР сказав, що офіційно звернеться до антикорупційних органів із цього приводу та просить вважати сказану інформацію депутатським зверненням.

Дмитро Разумков провів погоджувальну раду депутатських фракцій дистанційно. Він перебуває на лікарняному, бо повторно заразився коронавірусом.  

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Разумков спростовував чутки про своє відкликання з посади Голови ВР. Відповідну заяву спікер українського парламенту зробив в ефірі ток-шоу телеканалу ICTV.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини