Разом за зміни в країні: активісти “Стоп корупції” приєднались до презентації “Національної платформи” у Запоріжжі

05.06.2019 15:01

Спочатку столиця, тепер й інші міста України. Країною шириться ініціатива "Національна платформа" – масштабний всеукраїнський проект, який покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни. 5 червня презентація відбулась у Запоріжжі. Організатори закликають усіх небайдужих громадян підтримати ініціативу та запрошують приєднатись до команди однодумців. Команда ГО "Стоп корупції" уже підтримала проект. У Запоріжжі організацію представляв голова правозахисного блоку Ігор Бондарчук. 

"Національна платформа – заради спільного створення майбутнього! 18 травня проект презентували у Києві, тепер у Запоріжжі. Ініціатива покликана об'єднати тих, хто прагне змін у соціальному та політичному житті, хоче впливати на рішення та позицію влади, а ще – мріє про сучасну і розвинуту європейську Україну", – розповів Ігор Бондарчук.

Участь в заході взяли експертів, що знаються на державотворенні, політичній аналітиці, виборах та національній політиці.

Ініціатор проекту "Національна платформа" – політтехнолог Катерина Одарченко.

За задумом авторів "Національна платформа" є всеукраїнським проектом, який має на меті об'єднання конструктивно свідомих людей, які є фахівцями у своїй галузі та готові приділити певну кількість часу для написання стратегії країни.

Приєднатися до команди може будь-хто. І кожен може запропонувати свої ідеї, стратегії розвитку окремих галузей. А результатом спільної роботи стане створення нової сили впливу, яка допоможе перейти Україні з кризового етапу в етап розвитку.

Національна платформа – всеукраїнський проект, який покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни. Проект орієнтований на трансформацію держави для переходу з кризового етапу в етап розвитку, формування реальної демократії та команди спеціалістів для створення сталої та системної сили впливу.

Автори працюють з щирим мотивом докласти свої знання, час та ресурси до процесу розвитку величної та успішної України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X