“Разом з місцевими виборам Зеленський може оголосити дочасні вибори Верховної Ради України”, – Парубій

04.02.2020 21:40

Парубій заявив, що цілком можливий сценарій, коли разом з місцевими виборами на кінець жовтня президент Володимир Зеленський може оголосити дочасні вибори Верховної Ради України.

Про це депутат з фракції "Європейська Солідарність" розповів в ток-шоу "Великий вівторок".

"Звичайно, можливі дочасні вибори парламенту. І можливі дочасні вибори й інших органів. І Зеленський не раз наголошував, що він готовий до дочасних виборів. І ми бачили, що депутати "Слуги народу" часто говорять про дочасні вибори. Я думаю, що це їхній цілковито можливий реальний сценарій", - сказав Парубій.

Він зауважив, що вся політика Зеленського працює на тому, щоб дистанціюватись від Верховної Ради - "це погані бояри і хороший цар".

"І коли їх рівень дискредитації дійде до крайньої межі, а вони самодискредитуються кожного дня, і кожного дня можна наводити їхні вже крилаті висловлювання, дії та вчинки. Я думаю, що дуже можливий варіант, що через рік після роботи цієї влади, а вона почала працювати 29 серпня. Тобто ще не минуло навіть пів року їхньої діяльності, а вже 70% недовіри. Через рік президент отримує право на розпуск". - додав Парубій, передає "Прямий".

Він зауважив, що на жаль, в Україні немає логічного механізму імпічменту президента.

"Бо закон, який подав Зеленський, є законом про неможливість імпічменту. Але є закон про вибори депутатів Верховної Ради України. І я думаю, що цілком можливий сценарій, коли разом з місцевими виборами на кінець жовтня, а терміни це дозволяють - з 29 серпня по кінець жовтня, Зеленський може оголосити дочасні вибори Верховної Ради України", - завершив Парубій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X