Разом проти корупції! У Дніпрі громадськість об’єдналась проти хабарників

24.10.2019 14:08

У Дніпрі корупціонерам не залишили шансів. Там представники п'ятьох громадських організацій об'єднались проти будь-яких проявів корупції у місті. Активісти з ГО "Рух вільна доля", ВГО "Спілка громадських організацій України "НАРОДНА РАДА", ГО "Об'єднання свідомих активістів", ГО "Рух за суспільну справедливість" та ГО "Стоп корупції" підписали меморандум про співпрацю. Нашу організацію представляли координатори проєкту Роман Бочкала та Богдан Хмельницький, а також керівник офісу у Дніпрі Артем Мірошниченко. 

У Дніпрі представники п'ятьох громадських організацій об'єднались проти проявів корупції

"Наша організація нараховує 61 осередок по всій Україні. Сьогодні ми об'єднали зусилля з нашими колегами для спільної боротьби з корупцією у Дніпрі та області. Це дуже важливий початок на шляху боротьби та викорінення будь-яких проявів корупції, викриття та доведення до покарання хабарників і хабародавців. А також відшкодування громаді та бюджету усіх збитків, завданих посадовцями-корупціонерами", – зазначив стопкорівець Богдан Хмельницький.

Зауважимо, що Дніпро за останній рік постійно був в епіцентрі уваги антикорупціонерів. Один з гучних скандалів – захоплення топ-посадовцем ДФС області Пеньковим у заручники та тримання понад три тижні у неволі місцевого підприємця.

Податківець хотів привласнити успішний бізнес чоловіка. Після цієї історії у Дніпрі та Києві відбулася серія акцій протесту. А під ДФС України почався податковий майдан.

Свіжий скандал у місті – це численні корупційні афери за участі фірми родини колишнього секретаря міської ради Дніпрі Мішалова. Сім'ю викрили на оборудках під час ремонту комунального майна, виживанні конкурентів та підозрілій перемозі в усіх багатомільйонних тендерах на будівництво у місті.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини