Разом ми сила! – Після масштабної акції протесту в Новограді-Волинському відкрився відокремлений підрозділ ГО “Стоп корупції”

22.03.2019 16:29

22 березня в місті Новоград-Волинський на Житомирщині відбулось урочисте відкриття місцевого відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції".

Таке рішення було прийняте після масштабної акції, яку провели правозахисники "Стоп корупції" за ініціативи президента федерації боксу м. Новограда-Волинського Леоніда Плісака та координатора ГО "Стоп корупції" в Житомирській області Олександра Ігнатьєва.

Участь в акції взяли небайдужі громадяни, місцеві підприємці та посадовці, які разом із представниками "Стоп корупції" прийшли відстоювати права громадян у місті через небажання місцевих депутатів приймати рішення щодо відновлення будівлі Молодіжного центру, відомого ще як кінотеатр імені Щорса, який згорів 10 місяців тому.

В рамках зустрічі було прийняте колективне рішення відкрити місцевий осередок "Стоп корупції", а громадяни заявили про свою готовність боротись із корупцією на місцях, викривати схеми й неправомірні дії чиновників та відстоювати права мешканців на кращі умови життя.

Головою підрозділу обрали місцеву активістку Вікторію Псьоту.

Раніше ми писали: "Масштабна акція протесту на Житомирщині – люди вимагають відновлення будівлі Молодіжного центру (фото)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини