Разом атакуємо і захищаємось»: у Кременчуці відкрили 68-й офіс антикорупційної організації

03.06.2020 16:29

У Кременчуці відкрили представництво антикорупційної організації ГО «Стоп корупції». Це вже 68-й офіс проєкту. Лише протягом 2019 року в Україні запрацювали 23 нові осередки організації.

Фото: відкриття осередку ГО у Кременчуці

«Усім нашим осередкам ми надаємо юридичний супровід, влаштовуємо навчальні тренінги, висвітлюємо проблематику на нашому сайті.

У нас 3 основні вектори роботи. Юридичний напрямок — це завжди юридична оцінка, кваліфікація. Друге — це інформсупровід, бо будь-яка інформація, що стосується порушення, потребує оприлюднення. Третій напрямок — це акції прямої дії для того, аби привернути увагу посадовців, суспільства до проблематики. Тому у нас такий тризуб, тріумвірат, тому завдяки цій синергії, поєднанню цих механізмів нам вдається ефективно боротись із корупційними проявами», — зазначив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Фото: у Кременчуці відкрили 68 осередок антикорупційного проєкту

Офіс ГО «Стоп корупції» очолив адвокат Юрій Браташ. Серед основних проблем регіону — незаконний видобуток копалин і корупційні схеми під час будівництва і ремонту доріг.

«Це дуже добре, що людина має юридичну освіту, обізнана, вона чітко розуміє, де є порушення, зможе написати звернення, заяви і передати їх до відповідних органів. Ми обрали три такі напрямки: рибгосп, надра і дороги. Вони якраз звернулися до нас з приводу доріг», — розповів координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

Фото: у команді ГО «Стоп корупції» — поповнення. Джерело: СтопКор

«Проблеми, з якими ми будемо працювати — це будівництво доріг у Кременчуці та в межах області, а саме будівництво автодоріг державного значення. Це і Київ-Харків, і Київ-Дніпро. Ми вважаємо, що там є порушення при виконанні будробіт. Ми будемо їх виявляти та корупційні схеми руйнувати шляхом привернення уваги правоохоронних органів і громадськості», — зазначив голова осередку у Кременчуці Юрій Браташ.

За словами керівництва організації, усі осередки проєкту, які зараз працюють в усій Україні, мають спільну проблематику.

«Людині одній важко боротися з чимось, а коли вона розуміє, що вона член великої родини, за цим осередком стоїть велика всеукраїнська організація, то це надихає, це дає сил, це дає приклад, як боротися, і це дає захист в разі чогось, бо дуже часто корупціонери наступають на борців з корупцією, викривачів корупційних схем. Тому іноді ми разом атакуємо і разом захищаємось», — додав Роман Бочкала.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X