Рано чи пізно віддадуть окуповані території – Коломойський про війну з Росією

28.08.2019 13:49

Росія програла війну з Україною й країні-агресору доведеться віддати окуповані території. Про це сказав український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю Цензор.нет.

«Давайте спробуємо розкласти по пунктах, підбити баланс. По-перше, Росія несе великі втрати від введення санкцій, вони постійно посилюються, і тільки позиція України допоможе зняти частину санкцій, це призведе до пожвавлення в російській економіці, у них припиниться падіння. По-друге, Донбас для Росії великий тягар, на утримання виділяються величезні дотації з худого російського бюджету, і ситуація погіршується. Донбас російській економіці не потрібен, це частина українського промислового комплексу, якщо вони повернуть нам промисловість Донбасу, у нас значно зросте товарообіг з тією ж Росією, який з 2014-го впав у три рази», – заявив Коломойський.

Крім того, бізнесмен вважає, що геополітично Росія не може протистояти своїм світовим конкурентам – США і Китаю.

«Вона ослаблена, проти неї збудований фронт, тому що Росія загрузла в Україні», – зазначає він.

«Росія програла війну. Україну їм не взяти, а віддавати окуповані території рано чи пізно все одно доведеться. Ми їм на даний момент пропонуємо піти на основі домовленостей, коли вони на багато чого можуть впливати. Ми повинні направити в Росію коридор для виходу з цих проблем», – сказав Коломойський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X