Ранкова пробіжка? Активісти сфотографували друга Луценка – одеського афериста Бориса Кауфмана, який вибігав із прокуратури (ФОТО)

12.07.2019 19:48

12 липня активісти зафіксували як аферист Борис Кауфман вибіг із приміщення прокуратури міста Києва та сів в автомобіль марки схожої на “Mersedes” з одеськими номерними знаками.

Нагадаємо, за плечима Кауфмана віджимання Одеського аеропорту з державної власності, банкрутство “Платинум Банка” та організація схем в інтересах родини Януковича.

Як повідомляли раніше ЗМІ, наразі детективи Національного антикорупційного бюро розслідують кримінальне провадження за фактом зловживання владою та службовим становищем чиновниками Одеської міськради. Фактично йдеться про “приватизацію” одеського аеропорту, в результаті якої у міста залишилося 25% корпоративних прав на летовище, а у приватного інвестора - компанії Одеса аеропорт Девелопмент - 75%. Фірму пов’язують з одеськими бізнесменами Борисом Кауфманом та Олександром Грановським.

Інтереси Кауфмана у судах представляє адвокатське об’єднання "Фомін і партнери", створене екс-адвокатом Луценка Ігорем Фоміним. Наразі Фомін обраний до Вищої ради правосуддя за квотою ГПУ і вийшов із переліку засновників.

Читайте також: "На Дніпропетровщині держслужбовець попався на хабарі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини