Ракетний есмінець ВМС Сполучених Штатів вийшов з Греції в напрямку Чорного моря

Ракетний есмінець ВМС США Donald Cook - один з двох американських бойових кораблів, які найближчим часом повинні зайти в Чорне море, - в середу після поповнення паливом і припасами на базі Суда-Бей на грецькому острові Крит, попрямував до Чорноморських проток. Про це свідчать дані міжнародної системи позиціонування суден (AIS), передає "Курс України" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Donald Cook
Фото: Twitter

На базі Суда-Бей, куди есмінець зайшов в середу вранці, він пробув близько дев'яти годин. Після виходу американський корабель пішов курсом на північ до протоки Дарданелли. Його швидкість становить 14,3 вузла на годину (близько 26,5 км на годину). Він може увійти в Чорне море вже в четвер.

Місцезнаходження другого корабля - есмінця Roosevelt ( "Рузвельт") поки невідомо. За повідомленням 6-го оперативного флоту США, в кінці минулого тижня він в Середземному морі поповнив запаси від американського судна постачання USNS Supply.

Кожен з двох цих кораблів може нести до 56 крилатих ракет "Томагавк" з дальністю дії 1,6 тис. км. Крім того, вони оснащені системою протиракетної оборони "Іджіс". Завдяки своїм бойовим можливостям есмінці здатні вести швидкоплинний тривимірний бій з одночасним забезпеченням протиповітряної, протикорабельної та протичовнової оборони.

Нагадаємо, кораблі повинні увійти в Чорне море 14 і 15 квітня. Вони пробудуть там до 4-5 травня.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Росія може реалізувати три варіанти дій проти України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини