Радник Байдена про “Північний потік-2”: “Будемо й надалі вводити санкції”

21.06.2021 09:44

Радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван повідомив, що США не будуть вводити санкції проти європейських компаній, які займаються будівництвом “Північного потоку-2”, ZN.ua.

Nord Stream 2
Фото: Nord Stream 2

Однак Вашингтон готовий вводити і продовжувати обмеження проти російських компаній, які беруть участь в будівництві, оскільки продовжує виступати проти російського геополітичного проєкту.

«Питання в тому, чи будемо ми безпосередньо переслідувати, використовуючи повноваження щодо санкцій, наших європейських партнерів, союзників і друзів. Президент Байден сказав: я не готовий це робити, але я готовий вводити кожні 90 днів санкції проти російських організацій, що беруть участь в будівництві «Північного потоку-2». Він це робив і робитиме», - цитує радника Байдена УНІАН.

Зазначимо, Джо Байден зацікавлений у налагодженні відносин між Європою та США, які похитнулися за часів президентства його попередника Дональда Трампа. І відмова вводити санкції проти європейських компаній, причетних до будівництва газопроводу - одна зі складових стратегії.

Своєю чергою Україна вважає, що реалізацію російського проєкту потрібно зупинити, адже саме можливість транзиту газу через Україну стримує Кремль від ескалації конфлікту в Донбасі. Водночас Київ готовий до переговорів щодо компенсації втрат за транзит газу після запуску «Північного потоку-2», але не обов'язково прийме запропоновані умови.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Росії розбився літак, є загиблі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини