Рада засудила “обнулення Путіна” в окупованому Криму

17.07.2020 15:53

17 липня Верховна Рада ухвалила постанову про щодо нелегітимного проведення голосування щодо поправок до Конституції Російської Федерації в Криму та закликала весь світ засудити Росію за проведення цього голосування на території півострову.

Rada
Фото: УП

Про це повідомляє УНІАН.

Верховна Рада України ухвалила постанову про заяву ВР щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (№3736).

Постановою передбачається затвердити відповідну заяву ВР та доручити голові ВР забезпечити невідкладне направлення тексту Заяви до парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій.

Так, Верховна Рада закликає демократичні країни світу не визнавати результатів конституційного референдуму Російської Федерації у частині незаконного голосування на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також у частині голосування громадян України - мешканців тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях з незаконно виданими паспортами громадянина Російської Федерації.

ВР також закликає членів парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій засудити проведення незаконного загальноросійського голосування по поправках до Конституції Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також залучення до голосування мешканців тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях із незаконно виданими паспортами громадянина Російської Федерації.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини