Рада визначиться із датою інавгурації Зеленського 16 травня

15.05.2019 11:59

Парламент у четвер, 16 травня, розгляне проекти постанови про призначення дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Про це спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив під час пленарного засідання ВР. 

Парубій закликав нардепів сьогодні розглянути правки до другого читання закону про Державне бюро розслідувань, щоб завтра зранку вийти на голосування по ньому, після чого перейти до розгляду питання інавгурації.

"Я сподіваюся, сьогодні буде комітет. І ми будемо розглядати по інавгурації першими (постанови – ред.). Але ми могли би завершити ДБР, проголосувати ДБР. Це буде високий рівень концентрації зранку. І потім вже перейти в закони по даті інавгурації", – сказав він.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський запропонував призначити 19 травня днем інавгурації президента України.
На думку віце-прем'єра В'ячеслава Кириленка, пропозиція провести інавгурацію саме 19 травня свідчить про те, що Зеленський збирається після цього розпустити Раду та піти на дострокові парламентські вибори.

У Верховній Раді зареєстрували кілька постанов щодо проведення інавгурації: на 19 травня, 28 травня та 1 червня.

14 травня засідання Комітету з питань Регламенту щодо інавгурації Володимира Зеленського перенесли на середу, 15 травня.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X