Рада планує оприлюднити інформацію про зарплати в держкомпаніях

У п'ятницю, 29 січня, Рада підтримала у першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях" (реєстраційний номер 3952). За нього проголосували 282 народних депутати, передає "Курс України".

Hryvni
Фото: volynnews

Документом вносяться зміни до законів "Про захист персональних даних" та "Про доступ до публічної інформації".

Законопроектом передбачено, що має бути відкритою інформація: про структуру, засади формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага керівника; заступника керівника юридичної особи публічного права; державного підприємства або державної організації, що має на меті отримання прибутку; особи, яка постійно або тимчасово обіймає посади члена виконавчого органу або входить до складу наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого понад 50 відсотків акцій (часток, паїв) прямо або побічно належать державі та/або територіальній громаді.

Зазначених юридичних осіб пропонується віднести до розпорядників публічної інформації, а відповідна інформація не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, російські спецслужби вербували Трампа впродовж 40 років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини