Рада на рік відклала введення касових апаратів для ФОПів

01.12.2020 14:15

Народні депутати України підтримали законопроект №4439-д, який передбачає відтермінування касових апаратів для ФОПів. За закон проголосували 319 народних обранців.

rada
Фото: ВР

Про це пише РБК-Україна.

Цей закон відтерміновує до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для ФОП, які є платниками єдиного податку другої - четвертої груп.

Документ прив'язує граничні обсяги доходів різних груп ФОПів до розмірів мінімальної заробітної плати (МЗ), встановленої на початок року.

  • для першої групи - 167 розмірів МЗ замість 1 млн гривень;
  • для другої групи - 834 розміру МЗ замість 5 млн гривень;
  • для третьої групи - 1167 розмірів МЗ замість 7 млн гривень.

Виключаються норми про компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми штрафних санкцій, застосованих до бізнесу. Йдеться про так званий кешбек.

Також скасовуються і штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів у РРО (ПРРО).

До 1 січня 2022 року подовжується застосування понижених розмірів фінансових санкцій за порушення бізнесом окремих вимог закону щодо використання РРО (програмних реєстраторів розрахункових операцій) під час проведення розрахункових операцій.

Нагадаємо, профільний комітет ВР розробив законопроект №4439-д для врегулювання питання введення обов'язкових касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Разумков обіцяє ФОПам-мітингувальникам виконати головну їх вимогу вже сьогодні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X