Рада або грати: у Херсоні до ВР балотується утікач з в’язниці – ексмер Сальдо, якому мали оголосити підозру

17.07.2019 15:19

Йому мали оголосити підозру, у кількох кримінальних провадженнях щодо рейдерства, ще декілька місяців тому. Натомість, замість лави підсудних Сальдо намагається зайняти крісло у парламенті. Його звинувачували у корупції, рейдерстві, і навіть, у замовленні вбивства бізнесмена. Ексмер Херсону і ексрегіонал Володимир Сальдо, більше ніж півроку пробув у Домінікані, де був засуджений на 25 років: 2 місяці пробув за гратами. Таким чином, останні 5 років, політик не жив безперервно в Україні, тому ЦВК відмовилася реєструвати його кандидатом.

Натомість, Сальдо через суд змусив ЦВК зареєструвати його.

«Цьому кандидату, як нікому, потрібна недоторканість, аби уникнути відповідальності перед законом», – кажуть херсонці.

Депутат Херсонської міської ради Володимир Сальдо зареєстрований як кандидат від «Опозиційної платформи – за життя». Кандидат обіцяє херсонцям, що йде на рік. Мріє перемогти, але повернутися за рік з Верховної ради, аби знову сісти у крісло мера.

Володимир Сальдо

Як вже повідомляли журналісти «СтопКору», біографія і діяльність Сальдо яскрава і насичена кримінальними і незаконними пригодами, які ось-ось можуть привести кандидата на лаву підсудних. Нагадаємо, Володимир Сальдо був ув’язнений у Домініканській республіці, за звинуваченням у викраденні людини і 2 місяці провів за Ґратами. Пізніше він заявив, що став жертвою викрадення з боку брата бізнесмена Ігоря Пащенка, який звинувачував Сальдо у рейдерському захопленні його бізнесу – розважального центру «Загублений світ». Навесні 2018 Ігоря Пащенка було вбито, його вдова звинуватила Володимира Сальда у замовленні вбивства.

Крім того, Володимира Сальдо звинувачують у рейдерському захопленні майна низки підприємств у Херсоні. Найбільша з них – будівельна компанія родини почесного громадянина Херсону Бориса Сандіка – ВАТ «Херсонбуд». У двох кримінальних провадженнях за цією справою Володимиру Сальдо мали б оголосити підозру, як замовнику рейдерства. Утім, безпосередньо напередодні виборів, правоохоронні органи Херсону, які неодноразово були помічені у підігруванні ексмеру, замість підозри, заднім числом закрили обидва провадження!

Журналісти підозрюють, що саме в інтересах кандидата у народні депутати Сальдо і були закриті провадження. Адже причетність кандидата до рейдерства та оголошення йому підозри, поставлять хрест на політичній кар’єрі Сальдо.

Читайте також: "Під Офісом президента Зеленського протест: хочуть відставки одного з керівників ДФС Дніпропетровщини Пенькова".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини