Рабінович і Бойко – найтоксичніші: попри потужний медіаресурс, «Опозиційна платформа» провалила інформаційну кампанію

21.08.2019 14:05

Лідерів цих цьогорічних парламентських перегонів об’єднували одні й ті ж теми: ціна на газ, закон про мову, переговори з Росією. Та суттєво відрізняв партії саме принцип подання інформації у ЗМІ. На цьому наголосив учасник проєкту медіамоніторингу, доктор наук із соціальних комунікацій Олександр Чекмишев.

«Звісно, передовсім ми можемо говорити, що на цих виборах виграли два основних слогана, дві основні емоції, це “Зробимо їх знову” та “Геть старих політиків”. І в цьому сенсі, звичайно, дві політичні сили найкраще використали ці емоції», - підкреслив медіаексперт.

Як зауважив пан Олександр, найбільш токсичною з точки зору висвітлення у ЗМІ виявилась «Опозиційна платформа «За життя», яка практично в усіх регіонах демонструвала негативне представлення у всіх типах медіа. Це попри контроль трьох потужних телевізійних каналів. Загалом, особливість виборчої кампанії стало те, що виборцям пропонували робити вибір на основі емоцій, відкидаючи рацію.

Олександр Чекмишев - медіаексперт, доктор наук із соціальних комунікацій

Чималий обсяг роботи провели й відокремлені підрозділи «Стоп корупції». Вони спостерігали за дотриманням норм виборчого законодавства у регіонах та фіксували порушення на місцях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X