QR-код та туристичний квиток: в столиці запрацюють нововведення

18.02.2020 17:39

З 1 квітня 2020 в Києві заплатити за проїзд в громадському транспорті можна буде виключно електронними квитками. Що стосується туристів - для них придумали окремий «туристичний» квиток. 

За численними запитами громадян вперше в столиці введуть «туристичний» квиток. У нього буде термін дії - 24, 48 і 72 години. Термін починає відраховуватися з моменту активації.

Ціна: 100, 150 і 200 гривень відповідно.

Також турист може купити одноразовий QR-код на касі в метро або ж згенерувати через мобільний додаток. Поки QR-код працює не скрізь, але з 1 квітня обіцяють, що ситуація виправиться.

Для тривалого перебування в столиці - будуть діяти проїзні. Вони прийдуть на зміну окремим проїзним на різні види транспорту, тільки тепер буде один проїзний - на все: в метро, ​​автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці. Різнитися такі проїзні будуть тільки кількістю поїздок: на 46, 62, 92 і 124 поїздки на місяць.

Також можна буде придбати «безлімітні» проїзні на всі види громадського транспорту вартістю 1300 гривень. Такий варіант може бути найбільш зручним для корпоративного використання, якщо виконання посадових обов'язків передбачає інтенсивне переміщення по місту протягом дня

Людям, які живуть в Києві на постійній основі, радять економити і користуватися Kyiv Smart Card або Карткою киянина. В такому випадку проїзд коштуватиме не 8 гривень, а 6,50 гривень, повідомляє "Інформатор"

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини