Питання Хомякова вже на розгляді у міністра, — Ілясевич

28.05.2020 12:18

Генеральний директор Директорату річкового та морського транспорту Ярослав Ілясевич заявив, що профільний Міністр розглядає питання, пов’язані з керівництвом Українського Дунайського пароплавства. Конкретні строки, у які Міністерство відреагує на звернення активістів, наразі не визначені.

Ярослав Ілясевич вийшов до активістів Фото: СтопКор

Нагадаємо, активісти кількох громадських організацій обурені нищівною політикою керівника Українського Дунайського пароплавства Олексія Хомякова. «Стоп корупції» та інші громадські організації зверталися до Міністра інфраструктури Владислава Криклія, Президента України, Прем’єр-міністра та народних депутатів з проханням звернути увагу на безглузду кадрову політику керівника Українського Дунайського пароплавства та знищення ним ключових підрозділів пароплавства.

28 травня під Міністерством інфраструктури України у Києві зібрався об’єднаний мітинг представників різних напрямків транспортної галузі. Залізничники, портовики, працівники пароплавства, медики обурені бездіяльністю керівництва галузі та вимагають рішучих кроків для розв'язання нагальних проблем транспортників.

Хом'як символізує очільника УДП Олексія Хомякова Фото: СтопКор

До мітингувальників вийшов генеральний директор Директорату річкового та морського транспорту Ярослав Ілясевич.

«Українське Дунайське пароплавство. Ми у вас були минулого тижня, спілкувалися. Ви сказали, що найближчим часом будуть якісь дії», — нагадали активісти «Стоп корупції».

«Питання відпрацьовується, воно вже перебуває на розгляді у керівництва. Я думаю, найближчим часом вже буде надана позиція. Я сподіваюсь, найближчим часом. Я не можу казати за керівництво безпосередньо», — повідомив чиновник.

Учасники акції обурені тим, що Міністерство годує галузь обіцянками, але жодних конкретних дій і строків розв'язання питань не називає.

«Це попереджувальна акція», — заявляють активісти та профспілки. Вони готові зробити протест безстроковим — аж до розв'язання нагальних питань галузі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини