Путін заявив, що Януковича та Лукашенка хотіли вбити невідомі “під час держперевороту”

21.04.2021 14:45

Президент Росії Володимир Путін під час щорічного послання Федеральним зборам заявив, що президента Білорусі Олександра Лукашенкахотіли нібито вбити невідомі “під час держперевороту”. Також він додав, що те саме хотіли зробити з Януковичем, передає УП.

lukashenko yanukovich
Фото: Главком

"Нещодавно стали відомими факти прямої спроби організації перевороту ... Характерно, що навіть такі кричущі дії не знаходять осуду у так званого колективного заходу, всі роблять вигляд, що взагалі нічого не відбувається.

Можна ставитися як завгодно, наприклад, до президента України Януковича, або до Мадуро в Венесуелі. (ставитися - ред.) до того ж Януковича, якого теж мало не вбили й відсторонили від влади за допомогою збройного перевороту. Можна мати будь-яку точку зору з приводу президента Білорусі Лукашенка, але практика організації державних переворотів, планів політичних вбивств, в тому числі і вищих посадових осіб, - ну це вже занадто, усі кордони перейшли вже.

Як склалася б доля Білорусі - про це ніхто не думав. Так, як ніхто не думав про долю України, коли державний переворот здійснювався в цій країні", - сказав він.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Кабмін продовжив карантин до 30 червня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини