Путін закликав Кадирова йти на вибори

23.06.2021 18:22

Президент РФ Володимир Путін заявив, що глава Чечні Рамзан Кадиров "повинен брати участь" у майбутніх виборах керівника республіки. Про це Путін заявив у ході спілкування з Кадировим по відеоконференцзв'язку, цитує російський "Інтерфакс", передає "Українська правда".

Putin Kadyrov
Фото: Instagram.com

"При вашій особистій участі безпосередньо, іноді дійсно прямій особистій участі Чечня стала одним з найбільш безпечних суб'єктів Російської Федерації. Це точно абсолютно. Це завдяки мужності, терпінню чеченського народу, завдяки тому, що вдалося багато в чому подолати і ті складні, дуже важкі процеси, які дісталися нам у спадок ще з радянських часів. Через всі ці випробування, а часом і страждання, пройшов чеченський народ і зробив свій вибір", - заявив Путін.

За словами президента РФ, "багато чого зроблено, але попереду також зробити ще більше".

"Ви в матеріалі, працюєте ефективно, зсередини ситуацію знаєте, тому, я вважаю, що вам потрібно йти на вибори і продовжити свою роботу. Я, зі свого боку, можу побажати вам тільки успіху", - сказав Путін.

Відзначається, що Кадиров "подякував Путіну за довіру і підтримку".

Вибори глави Чечні відбудуться 19 вересня 2021 року в єдиний день голосування.

Нагадаємо, ставленик Кремля у Чечні Рамзан Кадиров отримує підтримку з Москви і має свободу рук для управління цією республікою як особистою вотчиною в обмін на відданість президенту РФ Володимиру Путіну.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні майже 400 тисяч людей отримали дві дози вакцини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини