Путін сподівається на відновлення відносин з Україною

Президент Російської Федерації Володимир Путін назвав ситуацію ненормальною, неприродною і розраховує на покращення відносин. 

Putin
Путін сподівається на нормалізацію відносин з Україною Фото: flot2017.com

«Та ситуація, в якій ми сьогодні перебуваємо, є абсолютно ненормальною і неприродною. Рано чи пізно, а краще, якщо це станеться рано, і чим раніше, тим краще, ми в повноформатному масштабі відновимо наші відносини з Україною», — повідомив Путін. Про це йшлося у трансляції на каналі  РБК зі Східного економічного форуму у Владивостоці. 

Путін запросив Володимира Зеленського взяти участь у східному економічному форумі у Росії, якщо його переоберуть на другий термін, і він «візьме курс на нормалізацію відносин». 

На думку Путіна, нормалізації стосунків з Україною заважають українські націоналісти та політики.  

Нагадаємо: 

  • Питання врегулювання конфлікту на Донбасі обговорювали Зеленський і Байден у Білому домі. США закликали Москву завершити війну та врегулювати конфлікт. Америка підтримує прагнення України вступити до НАТО і спрямує 60 млн доларів військової допомоги, до якої входять також протитанкові ракетні комплекси.
  • Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков відреагував на розмову Зеленського та Байдена і сказав, що Росії не подобається готовність США підтримувати євроатлантичні прагнення України.
  • Україна попросила США посприяти у розв'язанні питання про звільнення 450 незаконно ув’язнених у Росії українців, які перебувають зараз на окупованих територіях Донбасу Криму та Росії.
  • Міністр оборони США Ллойд Остін закликав Кремль припинити агресію збройних формувань на Донбасі та деокупувати Кримський півострів.
  • 23 серпня в Києві відбувся перший саміт Кримської платформи — міжнародного механізму, покликаного деталізувати і впроваджувати надалі стратегію деокупації Криму.
  • Захід проходив у столичному конференц-центрі «Парковий», який розташований у центрі Києва. У ньому взяли участь представники 46 держав і міжнародних організацій, зокрема 14 глав держав, включно з президентом України Володимиром Зеленським. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав саміт Кримської платформи, який пройшов у Києві 23 серпня, «антиросійським» і «вкрай недружнім заходом».

Зазначимо, тотальне погіршення відносин між Україною та Росією сталося після окупації Російською Федерацією Кримського півострова та розв’язання війни на Сході України, що триває уже 8-й рік поспіль. Попри численні докази фактів участі Росії у війні на Донбасі, РФ не визнає свого вторгнення в Україну та називає війну громадянською. Тільки 3 вересня російські окупанти п'ять разів порушували режим припинення вогню і поранили українського військового, а 31 серпня військового вбили.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини