Путін пригрозив “жорстокою” відповіддю країнам, які “загрожують безпеці Росії”

21.04.2021 14:28

Президент Росії Володимир Путін під час щорічного послання Федеральним зборам заявив, що РФ буде “жорстоко” відповідати країнам, які “загрожують безпеці” Росії, передає УП.

PM Putin meets with rectors of Russia's higher education institutions
Фото: ITAR-TASS/ Валерій Шарифулін

"Недружні акції щодо Росії не припиняються. В деяких країнах завели пренепристойний звичай - з будь-якого приводу, а найчастіше, взагалі без жодного приводу, чіпляти Росію. Новий вид спорту там - хто голосніше щось скаже.

Ми поводимося у зв'язку з цим надзвичайно стримано, можна сказати, скромно. Часто взагалі не відповідаємо не тільки на недружні акції, а й на відверте хамство...

Ми дійсно хочемо мати добрі відносини з усіма учасниками міжнародного спілкування, в тому числі і з тими, з ким відносини у нас останнім часом, м'яко кажучи, не складаються. Ми дійсно не хочемо спалювати мости, але, якщо хтось сприймає наші добрі наміри як байдужість або слабкість і сам має намір остаточно спалити або навіть підірвати ці мости, повинен знати, що відповідь Росії буде асиметричною, швидкою і жорсткою. Організатори будь-яких провокацій, які загрожують корінним інтересам нашої безпеки, пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували.

При цьому у нас вистачить терпіння, відповідальності, професіоналізму, впевненості в собі і своїй правоті і здорового глузду при прийнятті будь-якого рішення.

Але сподіваюся, що нікому не прийде в голову перейти відносно Росії так звану червону межу. А де вона буде проходити - це ми будемо визначати в кожному конкретному випадку самі", - сказав президент Росії.

При цьому Путін похвалився, що російська армія постійно зміцнюється і на її озброєнні вже знаходяться "новітні ракетні гіперзвукові комплекси міжконтинентальної дальності "Авангард" та лазерні бойові комплекси "Пересвєт". А в кінці 2022 року на бойове чергування надійдуть також "важкі, міжконтинентальні балістичні ракети "Сармат". Крім того, в Росії збільшується кількість ударних авіакомплексів з гіперзвуковою ракетою "Кинджал".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Кабмін продовжив карантин до 30 червня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини