Путін не став гарантувати, що Навальний вийде живим із в’язниці

14.06.2021 16:14

Президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю NBC News заявив, що не наказував отруїти Олексія Навального, але не став прямо відповідати на запитання про те, чи може гарантувати, що опозиціонер вийде з колонії живим. Фрагменти з інтерв'ю опубліковані на сайті телеканалу.

Putin
Фото NBC News

Журналіст NBC News запитав у Путіна чи готовий він гарантувати, що Олексій Навальний вийде з в'язниці живим.

«Я виходжу з передумови, що до людини, про яку ви згадали, будуть застосовуватися такі ж заходи і ні в якій мірі не гірше, ніж до будь-якого іншого, хто опиниться у в'язниці», - сказав Путін.

У відповідь журналіст каже: «Його ім'я - Олексій Навальний. Люди помітять, що ви сказали, що він не вийде з в'язниці живим ». Путін, перебиваючи кореспондента, відповідає: «А мені все одно».

Він заявив, що у російської влади «немає традиції» вбивати кого б то не було. Так він відповів на питання, чи віддавав він наказ убити Навального.

«У нас немає такої звички - вбивати кого-небудь», - сказав президент країни-агресора.

Нагадаємо, 24 березня стало відомо, що Навальний у тюрмі відчуває сильні болі в спині і не може наступити на ногу. Адвокати повідомили, що його стан "вкрай неблагополучний". При цьому Навальному не надавали медичну допомогу.

На початку лютого російський суд засудив Навального до 3,5 років виправної колонії загального режиму. 28 лютого Навального перевезли до виправної колонії у Володимирській області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини