Путін надасть Білорусі озброєння на 1 млрд доларів

Росія може поставити в Білорусь до 2025 року озброєння більш на ніж 1 млрд доларів. Самопроголошений президент Республіки Олександр Лукашенко на військових навчаннях "Захід-2021" заявив, що Путін розповідав йому про комплекси С-500.

Lukashenko i Putin
Президент Білорусі Лукашенко і президент РФ Путін Фото: ТАСС

Лукашенко розповів, що на переговорах у Кремлі питанням оборони і безпеки приділили багато уваги. У тому числі обговорювалися перспективи поставок комплексів C-400, передає агентство "Белта".

Крім того, Лукашенко заявив, що президент РФ на зустрічі в Москві розповів йому про більш сучасних ЗРК С-500.

Нагадаємо:

  • Нещодавно Лукашенко заявив, що не хоче втрачати економічні відносини з Україною та назвав її "житницею Радянського Союзу". Він також зазначив, що Київ, як і вся країна, потребує калійних добрив.
  • Міністерство оборони Білорусі повідомляє про прибуття перших ешелонів з російськими військовослужбовцями та технікою для підготовки до військових навчань "Захід-2021". Спільне стратегічне навчання "Захід-2021" має пройти на полігонах двох країн з 10 до 16 вересня. Заявлена ​​тема — "Застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави".
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося, але якщо буде необхідність, то це зроблять негайно.
  • Білорусь і Росія домовилися про скасування роумінгу на території Союзної держави.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини