Психотропи на сніданок і немовля у холодильнику: заради аліментів одеситка звинуватила ексчоловіка у страшних злочинах

31.03.2020 12:00

Розлучення по-одеськи: фейкове побиття тещі, розбірки з правоохоронцями, війна у суді. Наступний епізод цієї баталії пов’язаний із наркотиками. Розповідаючи про «побиття» матері, Ксенія неодноразово повторювала журналістам: це – не вперше, вони із мамою давно помітили, що чоловік – неадекватний. Страшна правда чи черговий наклеп? Дивіться у сюжеті Наталії Дігтяр.

Зокрема, Ксенія Мараховська звинуватила свого колишнього чоловіка Павла у дивній поведінці: нібито сидить у туалеті по 2-6 годин, їсть забагато солодощів, вживає психотропні речовини та навіть намагався засунути маленьку дитину в холодильник.

Жінки кілька разів намагалися поновити провадження проти Павла за різноманітні знущання з них, проте щоразу правоохоронці відмовляли їм за браком доказів.

І вже 14 березня Ксенія знову звернулася до поліції – із заявою, але вже про моральне та фінансове насильство. Однак провадження не відкрили, оскільки підтверджень цим звинуваченням у жінки не було.

Однак у рамках провадження зробили психологічний портрет Ксенії Мараховської. І вона, на думку поліції – далеко не жертва.

«Психологічне ставлення Мараховської Ксенії до Мараховського Павла можна схарактеризувати як провокаційне. Портрет Мараховської Ксенії не вкладається у психологічний портрет жертви домашнього насильства. З психологічної точки зору, Мараховський П. є жертвою провокацій та маніпуляцій з боку Кедрової Е. та Мараховської К.», – зазначили експерти.

Висновок експертів Фото: скрін

Аби підтвердити свою адекватність і спростувати звинувачення у залежностях, Павло пройшов наркологічну, токсикологічну та психологічну експертизи. І ось висновок медиків: пан Мараховський не вживає наркотичних засобів та психотропних речовин і психічно перебуває у нормі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини