Псевдополіцейський дурив людей, аби вкрасти гроші – його затримали (фото)

23.06.2020 14:00

Правоохоронці викрили шахрая, який дзвонив жителям різних регіонів України, представлявся поліцейським і розповідав про нібито вчинення злочинів їхніми родичами. За вирішення "проблемної ситуації" зловмисник пропонував перерахувати гроші на зазначені банківські картки. 

Фото: Нацполіція

Зазначається, що представляючись працівником поліції, зловмисник у телефонній розмові повідомляв людям про скоєння злочинів їхніми родичами. За уникнення відповідальності вимагав перерахувати гроші на банківську картку.

Шахраєм виявився 38-річний уродженець Полтавської області, який зараз живе в Івано-Франківську. У минулому чоловік відбував покарання за аналогічні злочини, а також розбій та умисне вбивство.

Фото: Нацполіція

До шахрайства зловмисник залучив свою 34-річну дружину. Подружжя вело доволі скритий спосіб життя: уникали будь-яких дружніх стосунків та не реєструвалися в соціальних мережах. Щоденно на автомобілі, яким керувала жінка, вони виїжджали в багатолюдні місця, звідки телефонували потерпілим. Після перерахунку коштів аферист намагався відразу зняти готівку, щоб уникнути блокування банківської картки потерпілою стороною.

Протягом дня зловмисник здійснював 300-400 телефонних дзвінків, а всього за два роки заволодів коштами на суму майже 400 000 гривен, розповіли в поліції,  повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини