Ігор Бондарчук
Ігор Бондарчук Всі публікації на сайті Стопкор голови правління ГО "Стоп корупції"

Псевдонауковець Іщейкін та укладення меморандуму з університетом Шевченка: що корисного

Сьогодні хочу розповісти вам про мегакруті й цікаві новини нашої організації – цього тижня їх було достатньо багато. Спершу – про галузь науки, де такого собі депутата Костянтина Іщейкіна, якого у ЗМІ називають псевдонауковцем, можуть обрати членкором Національної академії медичних наук.

Bondarchuk pro Isheikina
Псевдонауковець Іщейкін рветься в академіки Ілюстрація: СтопКор

Псевдонауковець Костянтин Іщейкін

Як стверджують медіа, його статки перевищують задекларовані аж удесятеро. А також він дарує цінне майно власній тещі – напевно, дуже сильно її любить.

Хотів би зауважити, що дві учениці, науковим керівником яких був пан Іщейкін, були помічені в плагіаті. З цього приводу був дуже великий скандал, і відтоді в науковому товаристві не дуже шанують псевдонауковця. Колеги не хочуть, аби він брав активну участь у розбудові академічної галузі.

isheikin-fb
"Псевдонауковець" Костянтин Іщейкін Фото з відкритих джерел

Крім того, є низка інших моментів, пов’язаних із можливим отриманням паном Іщейкіним важливого для науковців звання члена-кореспондента НАМН. Це питання мало розглядатися на чергових зборах, й уся наукова спільнота згуртувалась, аби цього не допустити.

Укладення меморандуму з університетом Т.Г. Шевченка

Як ви думаєте, чому ми такі круті й популярні? Тому що не сидимо на місці й намагаємося весь час розвиватися, удосконалювати свої знання й уміння.

Тому з 17 до 19 вересня відбудеться низка важливих заходів. Насамперед це підписання меморандуму з Київським національним університетом ім.Тараса Шевченка.

Також на базі навчального закладу пройдуть навчання, на які запрошено всі осередки «Стоп Корупції» та відомих спікерів, які будуть розповідати про проблемні приклади, антикризові ситуації та способи виходу з них.

Для чого ми це робимо? Бо хочемо підвищувати якісний і фаховий розвиток нашої команди.

І хочу нагадати: якщо ви зіткнулися з протиправними діями посадовців чи правоохоронців, ви можете звернутися не тільки персонально до головного офісу нашої організації, а й до наших відокремлених підрозділів. Уміння та знання яких ми намагаємося постійно підвищувати відповідними заходами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини