Псевдо-Діснейленд на Дніпропетровщині: у Кривому Розі за бюджетні мільйони спотворюють історичну пам’ятку

27.11.2019 10:22

У Кривому Розі міська влада вкладає бюджетні мільйони у сумнівний з естетичної точки зору проєкт. У квітні цього року депутати проголосували за фінансування реконструкції будинку культури по вул. Житомирській, 2а. під розміщення «Діснейленду».

Фото: Ukrainian Modernizm

У перспективі передбачено облаштування великої зали для глядачів, встановлення кількох санвузлів, дитячого кафетерію та казкового містечка.

Проте світлини проєкту, які оприлюднили нещодавно у групі Ukrainian Modernizm у соцмережі Facebook, вражають своїм несмаком.

Фото: Ukrainian Modernizm

«З дна постукали. Кривий Ріг. Стильну модерністську будівлю Будинку культури гірників місцева влада перетворює на дешеву копію замку Діснейленда. Ідея проекту народилася десь у 2015, але з того часу новин майже не було, і ми сподівались, що проект поховали. На жаль, нещодавно розробка проекту активізувалася і триває вже рік. На проектування "реконструкції" планується витратити сумарно 1 млн грн», - зазначено в пості.

Мешканці міста закликають місцеву владу схаменутися і збудувати собі кітчевий Діснейленд в іншому місці та за власний кошт, а історичну культурну споруду – просто відремонтувати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини