Призначення Ніякого головою Морадміністрації лобіює ексзаступник міністра – журналісти

24.01.2020 10:00

Представник скандально відомої морської бізнес-імперії Іван Ніякий не зміг посісти крісло у державній транспортній структурі через наявність конфлікту інтересів та кримінальні справи. Чи матимуть логічний фінал провадження в правоохоронних органах – поки неясно. Проте хто і навіщо розхитує ситуацію в морській галузі, підтримуючи Івана Ніякого? Розслідувала Алла Легеза.

Власник групи підприємств Андрій Іванов стверджує: справи надумані, а недружні стосунки з правоохоронними органами він має давно. Чи дійсно провадження безпідставні – невідомо. Проте методи ведення бізнесу «Трансшипу», м’яко кажучи, нечесні, зазначають працівники фірм-конкурентів.

«У 2015 році з боку першого заступника міністра інфраструктури Шульмейстера були спроби тимчасово зупинити дії бербоут-чартеру на буксири, які ми взяли в оренду у Миколаївського торгового порту. Знаю з певних джерел, що це все робилось в інтересах компанії «Трансшип», які нібито лобіював Шульмейстер», – згадує голова профкому компанії «Марконі» Сергій Назарина.

Зверніть увагу на світлину: праворуч – щойно згаданий колишній заступник міністра Мінінфраструктури Шульмейстер, який сьогодні, як не дивно, працює в «Трансшипі». Ліворуч – власник бізнес-імперії Андрій Іванов. І просувають вони разом того самого Івана Ніякого, що йде на повторний конкурс в Морську адміністрацію.

Андрій Іванов, Іван Ніякий та Володимир Шульмейстер Фото: скрін

Пан Іванов відкрито визнає: Ніякий – його креатура.

«Іван Ніякий – один з моїх співробітників, один з кращих моїх співробітників, між іншим, сьогодні віцепрезидент Морської палати. Був фактично відряджений членами палати для участі в цьому конкурсі для того, щоб очолити морську адміністрацію, для того, щоб очолити цю зграю бандитів», – заявляє бізнесмен.

Шульмейстер вже не при владі, тож ймовірно Андрію Іванову потрібна своя людина в держорганах, щоб залишатися на плаву? Можливо саме тому Іван Ніякий, попри незгоду міністра Криклія, так вперто прагне стати новим очільником МорАду?

Про результати конкурсу, що стартує 24 січня, ми обов’язково розкажемо вже незабаром.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини