Призначення-бенкет-відставка: прокурор з Тернопільщини загубив кар’єру за 2 дні

Як зробити і загубити свою кар'єру за два дні. 30-річному прокурору Тернопільської області Миколи Петришину дисциплінарна комісія Генпрокуратури України «рекомендує» подавати у відставку.

Petrishin
Прокурор Петришин зробив і загубив посаду за два дні. Фото: 24 хвилини

Про це повідомляє Центр протидії корупції на своїй сторінці у фейсбуці.

Інцидент стався після святкування Петришиним його призначення. На бенкеті правоохоронець нібито змушував підлеглих обіцяти "виконувати будь-які накази". А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх "їб*ти як тупих свиней".

14 вересня. Прокурором Тернопільської області став 30-річний Микола Петришин. Той, у якого за останні роки з'явилось 2 квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі. З'являється інформація, що у перший же день прокурор влаштував бенкет, на якому змушував підлеглих обіцяти "виконувати будь-які накази". А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх "їб*ти як тупих свиней".

15 вересня. Петришин заявив, що ніякого бенкету не було і що він нічого не вживав. Численні статки пояснив так:

"У мене красива дружина, вона займається бізнесом", — повідомляє Центр протидії корупції у соцмережі.

16 вересня відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури України. Петришину рекомендували подати у відставку. Офіційна причина звільнення - це непорозуміння з колегами, а неформальна - п'янка на робочому місці та невідповідна поведінка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини