Привласнення пального військової частини — військовослужбовець постане перед судом

24.04.2020 16:33

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира батареї однієї з військових частин в районі проведення Операції об’єднаних сил. Військовослужбовець обвинувачується у привласненні військового майна, вчиненого в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що восени 2019 року обвинувачений проходив військову службу за контрактом у складі Збройних сил України. Виконуючи адміністративно-господарські обов’язки військовослужбовець привласнював пально-мастильні матеріали, які призначались для заправки військової техніки. Військовослужбовець змушував підлеглих вивозити пальне з території військової частини для його подальшого продажу місцевим мешканцям. Загалом обвинувачений привласнив близько 750 літрів дизельного палива.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Луганського гарнізону. Оперативний супровід - Управління захисту економіки Головного управління Національної поліції в Луганській області та Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X