Пристайко: Україна отримає ракетну зброю і військові кораблі від Британії

Великобританія надасть Україні ракетну зброю і військові кораблі. Українським верфям також будуть передані технології з їх будівництва.

Prystaiko
Вадим Пристайко посол України у Великій Британії Фото: МЗС України

Про це посол України у Великій Британії Вадим Пристайко розповів в інтерв'ю телеканалу "Дім".

Він повідомив про перші результати, яких вдалося досягти завдяки укладеній минулого року угоді між Британією і Україною.

"Чотири напрямки, які посилять здатність нашого військового флоту будуть реалізовані і найближчим часом буде оголошено про це. Я переконаний, що найближчим часом буде придбано два вже діючих корабля, вони відразу підуть до складу ВМС, буде розпочато роботу з будівництва двох військово-морських портів, буде розпочато будівництво кораблів меншого класу в Україні і Великобританії", - розповів Пристайко.

За словами дипломата, перші кораблі, які Великобританія передасть Україні - це тральники. Вони допоможуть захистити узбережжя від мінної загрози.

"І нарешті, що дуже важливо, ми отримаємо ракетну зброя, яке допоможе на реально підсилити здатності на море", - підкреслив Пристайко.

НАТО і Україна:

  • У США Зеленського запевнили, що підтримують вступ України до НАТО. На зустрічі з українським Президентом Володимиром Зеленським 31 серпня міністр оборони США Ллойд Остін також зазначив, що Пентагон робитиме все для поглиблення партнерства з Україною у сфері оборони та підтримує бажання України вступити в НАТО.
  • Парламентарі Євросоюзу закликають європейські країни визнавати європейські прагнення своїх країн-сусідів і відкидати політику Росії про поділ на сфери впливу, далі підтримувати демократичні перетворення в країнах "Східного партнерства" та посилювати співпрацю з ними.
  • США можуть передати Україні нові системи протитанкової оборони. Нові системи оборони, зокрема систему Iron Dome ("Залізний купол"), Україні можуть продати або передати.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини