Природні катаклізми за рік завдали країнам Азії понад $320 мільярдів збитків

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Сіньхуа із посиланням на дані звіту Всесвітньої метеорологічної організації.

“За даними ООН, тропічні циклони, паводки та посухи у річному вимірі завдали збитків на сотні мільярдів доларів. Лише в Індії втрати обчислюються приблизно 87 млрд дол”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що серед усіх країн світу найбільших збитків від природних катаклізмів зазнав Китай, який втратив 238 млрд дол. Ще у 83 млрд обійшлися катаклізми економіці Японії.

“Погода та природні загрози, особливо паводки, урагани та посухи, чинять значний вплив на багато держав регіону, від чого страждає сільське господарство та продовольча безпека. Вони також сприяють підвищенню вразливості мігрантів, біженців та переміщених людей, погіршуючи кризу у сфері охорони здоров’я та посилюючи проблеми із навколишнім середовищем”, - сказав генеральний секретар Всесвітньої метеорологічної організації Петтері Таалас.

За даними звіту, потужні циклони, зливи та паводки вдарили по дуже вразливих на густозаселених регіонах південної та східної Азії, зумовивши пересування мільйонів людей у Китаї, Бангладеш, Індії, Японії, Пакистані, Непалі та В’єтнамі у 2020-му році.

Фото: EPAUPG

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини

-->