Припливли: під міністерством Криклія — акція через знищення Українського Дунайського пароплавства

05.06.2020 15:31

Здутий човен та рятувальні круги, які вже не допоможуть. Такий перформанс під міністерством інфраструктури влаштували громадські активісти. У такий спосіб хочуть привернути увагу до проблем Українського Дунайського пароплавства. При кермі — чиновник із сумнівним фідбеком Хомяков, який веде неякісну кадрову політику. Колектив УДП місяцями не отримує зарплату.

Під мінінфраструктури акція через знищення УДП. Фото: СтопКор.

«Ми уже третій тиждень мітингуємо під мінінфраструктури і за цей час не почули жодної реакції міністра Криклія», — зазначають організатори акції.

Під відомством Криклія провели оригінальний перфоманс. Фото: СтопКор.

Зазначимо, що учасники акції неодноразово звертались до міністра інфраструктури Владислава Криклія, Президента України, Прем’єр-міністра та народних депутатів з проханням звернути увагу на кадрову політику керівника Українського Дунайського пароплавства. Своїми діями Хомяков, на думку організаторів акції, знищує ключові підрозділи пароплавства і доводить всю галузь до банкрутства.

Символ неефективної політики керівника УДП Хомякова. Фото: СтопКор.

Протестний рух проти бездіяльності міністерства інфраструктури підтримали представники низки громадських організацій. Раніше активісти об’єдналися з мітингувальниками з «Укрзалізниці», які вимагали звільнення керівника підрозділу УЗ «Пасажирська компанія» Максима Міняйла.

Додамо, що політика керівника УДП Хомякова призвела до можливості втрати нерухомого майна (восьмиповерхової будівлі), що належить пароплавству, в Угорщині.

Хомякова та його заступників підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання неправомірної вигоди, використанні влади чи службового становища всупереч інтересам служби.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X